Marp Holistic
Krmivo Marp je naší privátní značkou, která je pro nás vyráběná v Anglii. Přinášíme dvě řady - superprémiovou s limitovaným množství surovin a s maximální funkčností a holistickou, která představuje výživu bez kompromisů. V řadě krmiv Marp nabízíme i konzervy a pamlsky pro psy.

Marp Natural
Naturální řadu Marp jsme připravili se dvěma hlavními cíly. Prvním je použití špičkových surovin. Druhým cílem je maximální funkčnost receptur díky použití omezeného množství surovin. Jeden hlavní zdroj bílkovin, jeden hlavní zdroj uhlohydrátů. Jsme přesvědčeni, že méně surovin znamená více výživy.

Krmiva Artemis
Holistické krmivo Artemis vyniká vysokým obsahem masa, unikátní chutností a surovinami v potravinářské kvalitě. Krmivo Artemis bylo zařazeno do TOP10 dle serveru www.dogfoodscoop.com a jako jediné se z tohoto seznamu dováží do EU. Krmivo Artemis patří dlouhodobě mezi nejlépe hodnocené krmivo mezi chovateli. Když začnete krmit svého domácího mazlíčka krmivem Artemis, skutečně poznáte rozdíl.

Krmiva Doxneo
Koncept krmiva Doxneo jsme vyvinuli na základě požadavků našich zákazníků na krmivo bez obilovin, které bude funkční a které bude za stejnou cenu jako běžná krmiva s obilovinami. Vysoká chutnost a funkčnost zajišťují psovi dobrou kondici a špičkovou srst.

Produkty Aminela
Osobitý design a vysoká funkčnost - to je hlavní znak české značky Aminela, která nabízí vybavení a doplňky pro psy. Páteř této značky tvoří špíčkové matrace pro psy, které jsou vhodné i pro psy s ortopedickými problémy. Matrace, obojky, vodítka i hračky Aminela jsou vyráběny v čechách, českými firmami.

Swipets
Rukavice na psí a kočičí chlupy Swipets. Pokud máte problém s chlupy a hledáte řešení, už dál hledat nemusíte. Rukavice Swipets, která byla oceněna například cenou Gran Prix na výstavě For Pets 2015 oproti podobným konkurenčním produktům skutečně funguje = konec problémů s chlupy.

Obsahový sloupec B

Obsahový sloupec A